قیمت بلوک سبک هبلکس و بلوک سبک AAC - شرکت سازه سبک آرسام
ورود/ثبت نام 0

سبد خرید شما خالی است.

mini cart
قیمت بلوک سبک هبلکس

قیمت بلوک سبک هبلکس

بلوک سبک هبلکس

چرا بلوک‌های سبک هبلکس و سیپورکس به‌ صرفه هستند؟ قیمت بلوک سبک هبلکس چقدر است؟ چه میزان هزینه‌ای برای ساخت یک دیوار هبلکسی باید پرداخت؟ این سوالات هنگام انتخاب بلوک‌های ساحتمانی بسیار مورد توجه هستند.
به طور کلی قیمت بلوک هبلکس به نسبت به سایر بلوک ها بیشتر می باشد. چه چیزی هبلکس و سیپورکس را از دیگر مصالح متمایز و به‌صرفه می‌سازد؟
استفاده از بلوک‌های سبک aac در مجموعه‌ی هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنند. در این مقاله قصد داریم دلایل این مسئله را بررسی کنیم.

قیمت بلوک سبک هبلکس چقدر است ؟ چرا بلوک سبک AAC به‌ صرفه است؟

  1.  بلوک سبک هبلکس و سیپورکس بسیار سبک می باشد و این سبک بودن باعث صرفه جویی در نیروی انسانی و زمانی شده است، یعنی نیاز به نیروی کارگر جهت حمل و انتقال و همچنین مدت زمان صرف شده برای اجرا و ساخت دیوار هبلکس کاهش می یابد، و همین امر باعث شده که قیمت این بلوکها نسبت به سایر بلوکها از قیمت بالایی برخوردار باشد.
  2. از ویژگی های بلوک‌های aac، عایق حرارتی و برودتی و همچنین عایق صوتی می باشد که این ویژگی ها، ساختمان را از عایق‌سازی مجدد بی‌نیاز می‌سازد.
  3. یکی از جایگزین های مناسب برای ملات ماسه و سیمان چسب مخصوص بلوک AAC می باشد، همچنین از ویژگی های این چسب می توان به دوام بالا، کم مصرف بودن و عایق بودن آن ها اشاره کرد، و از نظر قیمت نسبت به ملات ماسه و سیمان قیمت بالایی دارد، اما استفاده از چسب مخصوص تا حدودی از هزینه های ساخت و ساز را کاهش می دهد.
  4. ساخت بلوک AAC از مواد طبیعی و معدنی می باشد که تمامی این موادها قابل تجزیه می باشد، که به مرور زمان آسیب های جدی به محیط زیست می رسانند و هزینه های سنگینی را در پی خواهد داشت، بنابراین بهترین گزینه استفاده از بلوک هبلکس و سیپورکس می باشد که از این آسیب و خسارت ها جلوگیری می کند.

صرفه جویی مصالح ساختمانی با بلوک هبلکس

با توجه به اینکه چسب بلوک AAC و بلوک سبک AAC قیمت مناسبی دارد و این قیمت مناسب باعث کاهش هزینه پروژه ها شده است، و همچنین اجرای پروژه های بلوک سبک نیز با در نظر گرفتن سرعت اجرا، به دستمزد کمتری احتیاج دارند، از طرفی خود سبکی مصالح یعنی بلوک سبک و چسب بلوک سبب شده است بارهای وارده به سازه بسیار کاهش می یابد و ابعاد سازه کوچکتر می شود، در نتیجه صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه مصالح مصرفی را به دنبال دارد.
پیشتر نیز در این رابطه مقاله‌ای ارائه داده بودیم. ( به‌صرفه بودن بلوک سبک سیپورکس و هبلکس.) مطالعه‌ی آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
شما این کلمات را در گوگل جستجو کرده اید:
بهترین بلوک سبک، خرید بلوک سبک هبلکس، بلوک، بلوک سبک هبلکس ؛ قیمت بلوک هبلکس ؛ لیست قیمت بلوک سبک هبلکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط :

error: Content is protected !!

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

طراحی توسط وب رمز

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.