بلوک سبک سیپورکس aac

 

این روزها نقش بلوک عایق و مقاوم در برابر عوامل مختلف در ساختمان سازی بسیار با اهمیت است. بلوک های سنتی از قبیل بلوک سیمانی دارای مقاومت پایین تری نسبت به بلوک های سبک هستند. طبق آیین نامه استاندارد 2800 ساختمان باید از بلوکی که مقاومت بالا (به خصوص در برابر زلزله) دارد، استفاده کرد. بلوک سبک سیپورکس aac به علت ویژگی ها و مزایایی که داراست به عنوان بهترین بلوک سبک ساختمانی شناخته شده است.

مزایای بلوک سبک سیپورکس aac

از مهم ترین مزایای این بلوک اتوکلاوشده می توان به وزن سبک، عایق صوت، عایق حریق، مقاوم در برابر رطوبت، مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله، ابعاد متنوع، سرعت اجرای بالا، برش آسان و کاهش هزینه ها و… اشاره کرد. این ویژگی ها از مهمترین مواردی است که باید در ساخت و ساز نقش مهمی دارند و باید مورد توجه قرار بگیرند.

بلوک سبک نقش مهمی در ساخت یک سازه دارد و به علت وزن سبک موجب کاهش بار مرده ساختمان می شود. به همین دلیل برای ساختن ساختمان های بلند یکی از بهترین گزینه ها می باشد. لازم به ذکر است که پروژه های بزرگی مانند هتل اسپیناس پالاس، ایران مال، برج الهیه، جهان کودک و … از بلوک سبک سیپورکس ساخته شده است.

اگر اطلاعات کافی در مورد بار زنده و بار مرده ساختمان ندارید، سیپورکس به شما خواندن مقاله موردنظر را پیشنهاد می کند.

از مزایای استفاده از بلوک aac حذف ملات سنتی ماسه، سیمان و گچ و… است که این موضوع موجب کاهش هزینه های جانبی پروژه می شود. بلوک های سیپورکس جایگزین مناسبی برای بلوک های سیمانی، سفالی و آجری می باشند و مزایای زیادی به همراه دارند.

پیشنهاد سیپورکس: خرید و قیمت بلوک سبک هبلکس و سیپورکس

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص این بلوک ساختمانی و ابعاد بلوک هبلکس داشتید، با 2-02188780480 تماس بگیرید تا مشاوران سیپورکس اطلاعات موردنیاز را به شما ارائه دهند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ساختمانی ما را در اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.