آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس (سیپورکس) - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس (سیپورکس)

آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس (سیپورکس)

آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس (سیپورکس)

بلوک‌های سبک هبلکس معمولاً از جنس فوم سبکی ساخته شده‌اند و به دلیل وزن سبک و سهولت در نصب، در بسیاری از ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. جهت آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

1. آماده‌سازی محل: ابتدا محلی که قرار است بلوک‌های هبلکس در آن قرار گیرند باید آماده شود. این شامل تمیز کردن سطح، اصلاح زمین، و به طور کلی آماده‌سازی بستر مورد نیاز است.

2. ترسیم خطوط راهنما: خطوطی برای راهنمایی در قرار دادن بلوک‌ها بر روی زمین کشیده می‌شوند. این خطوط معمولاً از نخ یا مواد دیگری که می‌توانند به راحتی حذف شوند، ترسیم می‌شوند.

3. مختصات نصب: مکان‌های نصب بلوک‌ها را براساس طرح ساختمان باید مشخص کنید و سپس به مختصات مورد نظر راهنمایی کنید.

4. مرتب کردن بلوک‌ها: بلوک‌های هبلکس را به ترتیب مشخص شده در طرح ساختمان در محل مورد نظر قرار دهید.

5. نصب بلوک‌ها: بلوک‌ها را با دقت بر روی بستر مرتب کرده و به یکدیگر متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که همه بلوک‌ها به درستی قرار گرفته‌اند و همچنین هر بلوک با سطح زمین همخوانی دارد.

6. چسباندن بلوک‌ها: معمولاً برای چسباندن بلوک‌های هبلکس از چسب مناسبی استفاده می‌شود. این کار برای افزایش مقاومت ساختمان و جلوگیری از حرکت بلوک‌ها لازم است.

7. پایان کار: پس از نصب کامل بلوک‌ها، اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی انجام شده است و هیچ بلوکی در حال حاضر نیاز به تعمیرات یا تنظیمات دیگر ندارد.

برای اطمینان از اجرای صحیح و با کیفیت بالا، بهتر است که این کار توسط افراد ماهر و با تجربه انجام شود یا از تکنسین‌های متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

اجرای بلوک هبلکس توسط تیم مجرب شرکت سازه سبک آرسام

شرکت سازه سبک آرسام با برند سیپورکس بهترین بلوک عایق ساختمانی را تحت عنوان بلوک سبک سیپورکس که با فرآیند اتوکلاوشده aac تولید می شود و چسب بلوک سیپورکس ارائه می دهد.
علاوه بر چسب و بلوک هبلکس یا سیپورکس سایر لوازم و مصالح نوین ساختمانی را با بالاترین کیفیت می توانید تهیه کنید.
پس از خرید بلوک سفید سیپورکس می توانید از سایر مزایای این شرکت که برای مشتریان در نظر گرفته شده است، به طور کامل بهره ببرید.
این شرکت قادر است نه تنها در تهران بلکه در تمامی نقاط ایران نیز نسبت به آموزش رایگان در خصوص اجرای بلوک aac  اقدام نماید.
در آموزش رایگان اجرای بلوک هبلکس به طور کامل به تمام نکات مربوط به اجرای بلوک سبک سیپورکس اشاره شده و به صورت عملی اجرا می شود.
همچنین تیم اجرایی مجرب به همراه تمامی لوازم اجرایی و مصرفی در تمام نقاط ایران قادر به نصب این بلوک ها می باشد.
علاوه بر این در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با 02188780480 تماس بگیرید و با مشاوران سیپورکس در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را فرا گیرید.
همچنین با استفاده از چت آنلاین هم می توانید سریعتر با کارشناسان ما مرتبط باشید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.