خدمات سیپورکس

اجرای بلوک سیپورکس

ساختمان سازی در سال های اخیر از روش سنتی به روش صنعتی سازی حرکت خود را آغاز نموده است. در کشورهای اروپایی اجرای بلوک سیپورکس سابقه زیادی دارد. در صنعتی سازی ساختمان نیروی کار آموزش دیده درکنار تجهیزات و لوازم به روز ساخت، دو بازوی اصلی این صنعت می باشد.شرکت سازه سبک آرسام (سیپورکس) با همکاری شرکت 7stein آلمان به صورت دوره ای و مداوم به امر مهم آموزش نیروی اجرا و آموزش کار با تجهیزات و لوازم صنعتی پرداخته است. مجریان شرکت سازه سبک آرسام توسط مهندسین دفتر فنی سیپورکس و شرکت آلمانی 7steinبا توجه به تجربیات خود در زمینه دیوار چینی با بلوک سبک AAC سیپورکس و در اختیار داشتن ابزارآلات صنعتی موردنیاز همچون محصولات زیر:

سایر اقلام موردنیاز اجرا گام روشنی در صنعتی سازی ساختمان برداشته اند. همچنین آشنایی با پیاده سازی نقشه های اجرای بلوک سیپورکس که کارفرما تهیه و توسط کارشناسان سیپورکس بررسی گردیده نسبت به اجرای دیوار ها، وال پست ها و… اقدام خواهند نمود. تیم اجرایی سیپورکس با بررسی نقشه ها و شرایط کار با حفظ بالاترین کیفیت اجرا دستمزد منصفانه ای را اخذ می نماید.

تهیه نقشه اجرا با بلوک 

مجریان شرکت سازه سبک آرسام توسط مهندسین دفتر فنی، آموزش دیده‌اند و با توجه به تجربیاتِ خود در زمینه‌ی دیوارچینی با سیپورکس، و در اختیار داشتن ابزارآلات موردنیاز همچون اره‌ی برقی، شیارزن و… و همچنین آشنایی با نقشه‌ های اجرایی که توسط شرکت سازه تهیه شده‌اند، نسبت به اجرای دیوارها، وال‌پست‌ها و… با اخذ دستمزدی منصفانه، اقدام خواهند نمود.

آموزش و نظارت بر اجرای بلوک

اجرای بلوک‌ سیپورکس، به دلیل ابعاد دقیق و حذف ملات سنتی ماسه و سیمان نیاز به آموزش توسط متخصصین دارد و پس از آموزش به نیروی کار به راحتی اجرا می گردد. مهندسین ما به‌ صورت رایگان، آموزش اجرای دیوار، تهیه‌ چسب، برش بلوک‌ AAC با اره‌ برقی و دستی و… را بر عهده می‌گیرند و نظارت بر حسن اجرای این بلوک‌ها را بر عهده می‌گیرند که منجر به افزایش کیفیت اجرای کار و صرفه‌جویی در هزینه‌ها میشود.

حمل و تخلیه در انبار تهران

از مزیت‌ های شرکت سازه سبک آرسام، وجود انبار این شرکت در شهر تهران است که این موضوع در کاهش هزینه‌ های حمل بار کمک شایانی می‌کند. همچنین حمل و نقل‌ها توسط کامیونت مجهز به جرثقیل این شرکت، در سریع‌ترین زمان ممکن، انجام خواهد گرفت. گفتنی است تخلیه‌ی بلوک‌های سبک سیپورکس توسط جرثقیل در طبقات نیز امکان‌ پذیر است.

اجرای پلاستر

برای اجرای پلاستر به روش صنعتی و سنتی رعایت استانداردهای مشترک لازم است. کروم بندی، مرطوب نمودن زیر کار، تهیه لوازم اجرا و.. اجرای پلاستر با خاصیت UV یک پوشش محکم و چند کاره در دیوار بیرون، نفوذناپذیر کردن دیوار در برابر رطوبت، در بالابردن استحکام نقش موثری دارد.

اجرای اتصالات و وال پست

کارشناسان فنی سیپورکس زیر نظر مهندسین آلمانی شرکت 7stein نسبت به طراحی اتصالات و همچنین وال پست های سیپورکس با همکاری مرکز تحقیقات بعد از تولید نسبت به اجرای فنی و اصولی، نیروهای اجرایی را آموزش و با در اختیار قرار دادن تجهیزات صنعتی ساختمان به آن ها در زمینه نصب و اجرا اتصالات و وال پست با بالاترین کیفیت اقدام نموده اند.

اجرای گچکاری

مجریان شرکت توسط مهندسین دفتر فنی، آموزش دیده‌اند و با توجه به تجربیاتِ خود در زمینه‌ دیوارچینی و در اختیار داشتن ابزارآلات موردنیاز همچون اره‌ی برقی و همچنین آشنایی با نقشه‌های اجرایی که توسط شرکت سازه تهیه شده‌اند، نسبت به اجرای دیوارها، وال‌پست‌ها و… ، با اخذ دستمزدی منصفانه، اقدام خواهند نمود.