قرار دادن لوله در شیار دیوار - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
قرار دادن لوله در شیار دیوار

قرار دادن لوله در شیار دیوار

قرار دادن لوله در شیار دیوار ساخته شده با بلوک سبک

طریقه قرار دادن لوله در شیار دیوار های ساخته شده با بلوک سبک چگونه است؟ برای این امر نیاز است به یک سری از نکات مهم ساختمان سازی دقت نمایید.

نکته اول، هیچگاه نباید عمق شیارها بیش از یک سوم ضخامت بلوک ها باشد. بعد از این که شیار روی بلوک هبلکس را به کمک شیارکن ایجاد کردید، لوله را در آن قرار دهید.

بعد از قرارگیری لوله، باید سطح روی آن را با ملات بپوشانید تا سطح صاف و یکدستی ایجاد شود. سپس روی شیارهای ایجاد شده و محل عبور لوله ها یک لایه تور مرغی قرار دهید.

این تور مرغی باید از هر طرف شیار حداقل 20 سانتی متر امتداد داشته باشد که در ویدیوی فوق به صورت عملی و کامل این مرحله اجرا شده است.

شیارکن سیپورکس

با استفاده از شیارکن بلوک سیپورکس به راحتی می توانید شیارهایی در بلوک سبک سیپورکس (بلوک AAC) جهت امور تاسیساتی از قبیل سیم برق و لوله های آب و … ایجاد نمود و نیازی نیست که کل دیوار یا بلوک را خراب کنید. از مزایای بلوک سبک می توان به این مورد اشاره کرد که در صورت سوراخ کاری و یا ایجاد شیار هیچگونه شکستگی در بلوک ایجاد نمی شود و به آسانی می توان سوراخ روی بلوک انجام داد.

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نصب و اجرای بلوک داشتید، با مشاوران سیپورکس 02188780480 در تماس باشید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.