نعل درگاه سیپورکس

نعل درگاه چیست؟ پروفیلی است که در دیوارچینی بالای پنجره و درب های ساختمان از آن استفاده می شود که نصب آن موجب می شود تا بتواند وزن دیوارها را تحمل کند. در واقع زمانی که یک بار متمرکز باید توسط بلوک ها انتقال یابد، مانند سردرها یا تیرهایی که مستقیما روی دیوار قرار می گیرند، باید این انتقال نیرو توسط المانی انجام گیرد که در اثر فشار، ترک بر ندارد.

برای این کار باید از نعل درگاه با رعایت ضوابط مانند ویدیوی فوق استفاده نمود. انواع نعل درگاه برای ساختمان‌ های مختلف با مصالح متفاوت (آجر، بتن، فولاد و چوب) به کار می‌ روند و نوع آن بستگی به نوع مصالح یا متریالی که در ساخت آن استفاده شده و همچنین مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد، دارد.

البته نعل درگاه بتنی و فلزی از مقاومت بیشتری نسبت به سایر انواع آن دارد. نعل درگاه سیپورکس از بتن سبک (بلوک aac) ساخته شده است و روش اجرای آن بدین صورت است که بلوک ها را به کمک چسب سیپورکس به هم چسبانده به گونه ای که دیوار بعد از اجرا همچون یک پنل کامل بدون درز و فاصله باشد.

چنانچه در مورد بلوک سبک، مانند بلوک سیپورکس یا هبلکس نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید از طریق تماس با 02188780480 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.