نکته مهم قبل از دیوارچینی بلوک هبلکس - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
نکته مهم قبل از دیوارچینی

نکته مهم قبل از دیوارچینی

نکته مهم قبل از دیوارچینی با بلوک سبک هبلکس سیپورکس

بلوک سبک aac  که با نام هبلکس بیشترین محبوبیت را در بازار مصالح ساختمانی دارد، یکی از بهترین بلوک عایق ساختمانی محسوب می شود که دارای بیشترین ویژگی و مزایا می باشد. برای اجرای بلوک سبک مانند بلوک سیپورکس و هبلکس نیاز است نکاتی را رعایت نمایید. در ویدیوی فوق با نکته مهم قبل از دیوارچینی با بلوک های سیپورکس آشنا می شوید. قبل از انجام هر کار حتی دیوارچینی سطح موردنظر را از نظر غبار بلوک و تسریع در عملکرد چسب به وسیله آبپاش شست و شو نمایید. باید برای چسباندن بلوک ها در کنار یکدیگر از چسب بلوک سیپورکس استفاده نمایید که مقاومت بالایی دارد. سپس در ادامه بقیه مراحل اجرای بلوک را انجام دهید تا دیوارچینی تکمیل گردد.

بیشتر بدانید: اجرای صحیح چسب زنی بلوک سبک

همچنین می توانید با خواندن مقاله ” نکات مهم در اجرای بلوک سبک ” با سایر نکات مهمی که درخصوص اجرا اهمیت دارد، آشنا شوید. چنانچه در مورد بلوک های سیپورکس و یا اجرای بلوک سبک نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می توانید با کارشناسان سیپورکس در ارتباط باشید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.