مقایسه بلوک سیپورکس AAC با بلوک سیمانی - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
مقایسه بلوک سیپورکس AAC با بلوک سیمانی

مقایسه بلوک سیپورکس AAC با بلوک سیمانی

مقایسه بلوک سیپورکس AAC با بلوک سیمانی

در میان بلوک های ساختمانی، بلوک سبک جزء بهترین بلوک های ساختمانی محسوب می شود. بلوک سبک از فناوری اتوکلاو AAC تولید شده اند. در این فرایند بلوک ها در فشار و دمای بالا پخته می شوند که این امر باعث می شود که در برابر حرارت مقاومت بالایی داشته باشند. بلوک هبلکس یا بلوک سیپورکس بهترین و پرفروش ترین بلوک سبک ساختمانی محسوب می شود؛ چرا که مزایای فوق العاده ای دارد و به علت همین مزایا مورد استقبال سازندگان و معماران قرار گرفته است. بلوک سیمانی قبل از شناخته شدن ویژگی های بلوک سبک بیشترین محبوبیت را داشت اما امروزه بلوک سبک اتوکلاوشده جایگزین این بلوک های سنتی شده است. در این ویدیو به مقایسه بلوک سیپورکس AAC با بلوک سیمانی می پردازیم و یک مقایسه کلی را بیان می کنیم.

تفاوت بلوک سیمانی با بلوک سبک

80 درصد از حجم بلوک های سیپورکس از حباب هوا تشکیل شده و بر روی سطح آب شناور باقی می مانند. وزن بلوک های سیپورکس نسبت به بلوک سیمانی علی رغم ابعاد بزرگتر 2 کیلوگرم سبک تر است.
ابعاد هر بلوک سیپورکس در مقایسه با بلوک های سیمانی 10 سانتی متر در طول و 5 سانتی متر در ارتفاع بیشتر می باشد و سطح بیشتری را پوشش می دهد. هر بلوک سیپورکس با ضخامت 10 سانتی متر به مراتب با مزایایی بیش از یک بلوک سیمانی به ضخامت 15 سانتی متر برخوردار است.

به نقل از اخبار اقتصادی در دنیای امروز، انواع گوناگون و متفاوتی از بلوک‌ ها وجود دارند که ما در اینجا به مقایسه بلوک سیمانی با بلوک سبک هبلکس پرداختیم.
جهت خرید با انتخاب بلوک سبک سیپورکس می توانید سایز و ابعاد هر بلوک را مشاهده و در صورت نیاز اقدام به خرید سایز بلوک موردنظر خود نمایید. همچنین می توانید با مشاوران سیپورکس برای محاسبه تعداد بلوک و سایز موردنیاز متناسب با متراژ ساختمان برای خرید مطمئن در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی را کسب کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد خصوصیات بلوک سیمانی و مقایسه آن با بلوک سبک سیپورکس به شما خواندن مقاله “ قیمت بلوک سیمانی ” را پیشنهاد می کنیم.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.