برش آسان بلوک سیپورکس هبلکس

 

بلوک سبک siporex به عنوان بهترین بلوک عایق شناخته می شود که دارای مزایای زیادی است. یکی از این مزیت ها قابلیت برش آسان است. برای بریدن آسان بلوک سیپورکس یا هبلکس می توانید به 2 طریق اقدام کنید. روش اول استفاده از اره دستی سیپورکس است. شرکت سازه سبک آرسام دارنده 2 اره دستی بلوک با تیغه های فولادی و الماسه می باشد که تیغه های آن کند نمی شود.

اگر از اره دستی بلوک استفاده می کنید، جهت برش آسان و برای این که بلوک به صورت صاف و دقیق بریده شود، بهتر است از گونیای سیپورکس مانند ویدیوی بالا استفاده کنید. گونیا را باید به طور دقیق و صاف روی بلوک بگذارید که به عنوان تکیه گاه عمل کند و برای کار با اره به راحتی این کار را انجام دهید. تیغه های این اره به حدی تیز است که می توانید بلوک را به آسانی در ابعاد موردنیاز برش دهید.

اره ها به دلیل این که به صورت ارگونومیک طراحی شده اند با استفاده از آن دست اذیت نمی شود. با توجه به جنس و کیفیت بالای این بلوک ها در هنگام برش، ترک ایجاد نمی شود. روش دوم استفاده راحت تر از اره برقی سیپورکس است که قادر است بلوک سبک را در اندازه های گوناگون و در جهت های مختلف برش دهد.

توجه داشته باشید از این اره ها برای برش بلوک سبک استفاده می شود و استفاده از آن برای بلوک سیمانی توصیه نمی شود. چنانچه نیاز به مشاوره داشتید می توانید با 02188780480 تماس حاصل نمایید. قیمت و خرید بلوک سیمانی برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.