شیارپذیری بلوک سیپورکس نسبت به مصالح سنتی - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
شیارپذیری بلوک سیپورکس نسبت به مصالح سنتی

شیارپذیری بلوک سیپورکس نسبت به مصالح سنتی

شیارپذیری بلوک سیپورکس نسبت به مصالح سنتی

بلوک سیپورکس که بهترین بلوک عایق شناخته شده وزن کمی دارد و جزء دسته بلوک سبک قرار می گیرد. بلوک سبک که با فرآیند اتوکلاو یا aac تولید می شوند در برندهای مختلفی مانند هبلکس، پرین، کیبکس و … در بازار وجود دارند. یکی از مشکلات بلوک های سنتی در رابطه با تاسیسات و ایجاد شیار روی آن عدم سهولت آن بود. اما این مشکل در رابطه با بلوک های سبک صدق نمی کند. در این ویدیو به مقایسه شیارپذیری بلوک سیپورکس نسبت به مصالح سنتی پرداختیم.
همانطور که می بینید شیارپذیری لوله های برق و تاسیسات نیز بدون تخریب دیوار و ایجاد نخاله با استفاده از شیارکن سیپورکس صورت می گیرد؛ در صورتی که در بلوک سیمانی یا سایر بلوک های سنتی به این صورت نیست.
بلوک سفید سیپورکس مزایای زیادی دارد که در این ویدیو به یکی از مزایای آن که شیارپذیری راحت آن است، اشاره شده است. شرکت سازه سبک آرسام دو مدل شیار کن، برای ایجاد شیار روی بلوک aac ارائه می کند.
شیارکن برقی و شیارکن دستی هر دو برای این امر طراحی شدند که با استفاده از دستگاه شیارکن برقی سیپورکس با سرعت بیشتری شیار را روی بلوک ایجاد می کند. با استفاده ار این شیارکن ها به راحتی می توانید روی بلوک های سبک بدون هیچ خرابی، شیار ایجاد کنید و کارهای تاسیساتی ساختمان را به آسانی انجام دهید.

فرق شیار زن با شیارکن چیست؟

شیار زن ابزاری است که روی دیوار شیار ایجاد می کند و سپس به وسیله چکش و قلم باید فضای خالی ایجاد کرد. در صورتی که شیارکن علاوه بر ایجاد شیار، فضای موردنظر را نیز خالی می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله فرق شیار زن با شیارکن را مطالعه نمایید.

اگر سوالی در رابطه با شیار زن دیوار سوالی دارید، می توانید با مشاوران ما به شماره 02188780480 در تماس باشید.

 برای اطلاع از جدیدترین اخبار ساختمانی ما را در اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.