خدمات شرکت سیپورکس

 

شرکت سازه سبک آرسام با برند سیپورکس ارائه دهنده محصولات نوین و پیشرفته ساختمانی است و در واردات محصولات خارجی نیز پیشتاز می باشد. تنوع محصولات سیپورکس زیاد است از انواع مصالح ساختمانی و ابزارآلات تا شیرآلات ساختمانی دارای برترین مصالح باکیفیت است.

علاوه بر این قادر است بلوک های سیپورکس را در کمترین زمان از محل انبارهای مستقر خود در تهران در طول روز و با استفاده از کامیونت های سبک حمل و در طبقات تخلیه نماید. از خدمات شرکت سیپورکس، انجام محاسبات و تهیه نقشه های اجرایی بر اساس پروژه توسط مهندسین ما انجام می گیرد.

مهندسین سیپورکس چه مواردی را محاسبه می کنند؟!!

مهندسین ما مواردی همانند تعیین محل قرار گیری وال پست ، تعداد بلوک ها، ضخامت و ابعاد بلوک ها و محل قرارگیری بست اتصالات سیپورکس یا بست های مکانیکی را بر اساس آیین نامه مقررات ملی و ساختمان و مطابق با نقشه های معماری پروژه بدون اخذ هزینه مشخص را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

بیشتر بدانید: وال پست یا بست مکانیکی چیست؟

با انتخاب بلوک های سیپورکس می توانید این بلوک ها را در ابعاد و اندازه های مختلف مشاهده کنید و سایز موردنظر خود را انتخاب نمایید. اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید هم اکنون با 2-02188780480 کارشناسان سیپورکس در ارتباط باشید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید