چسب سیپورکس هبلکس - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
چسب سیپورکس

چسب سیپورکس

چسب سیپورکس هبلکس

این چسب بلوک یکی از مقاوم ترین چسب بلوک برای چسباندن بلوک های سبک ساختمانی (بلوک بتن گازی) به شمار می رود که قدرت چسباندگی فوق العاده ای دارد. چسب سیپورکس فقط برای چسباندن بلوک های بتن سبک اتوکلاو شده مانند بلوک سیپورکس و هبلکس و هر نوع بلوکی که با فرآیند اتوکلاو AAC ساخته شده اند، مناسب است.
چسب سیپورکس به رنگ سفید است و حین کار با آن ظاهر زیبا و یکسانی روی سطح دیوار ایجاد می کند. طرز تهیه چسب بلوک را می توانید در ویدیو بالا مشاهده کنید. برای درست کردن ملات چسب و مخلوط آن به میزانی که در ویدیو گفته شده توجه کنید.تمام نکات مهم برای استفاده از این چسب ذکر شده که شما می توانید به راحتی مطابق آن عمل کنید.
استفاده از این چسب برای دیگر بلوک های ساختمانی مانند بلوک سیمانی و…  کاربرد ندارد و نتیجه مطلوبی از آن آنطور که باید حاصل نمی شود.

چسب بلوک aac سیپورکس

چسب بلوک aac سیپورکس با مقاومت بالا

حتما دقت کنید که پس از اعمال چسب روی بلوک از چکش برای تنظیم بلوک ها مانند ویدیو استفاده کنید تا بلوک ها به خوبی به هم بچسبند. برای خرید این محصول می توانید با انتخاب ” چسب بلوک سیپورکس ” از جزئیات آن مطلع و نسبت به خرید آن اقدام کنید.
چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با 2-02188780480 تماس بگیرید تا کارشناسان سیپورکس شما را راهنمایی کنند.
برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.