رنده ریز سیپورکس برای مسطح کردن سطوح دیوار - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
رنده ریز سیپورکس برای مسطح کردن سطوح دیوار

رنده ریز سیپورکس برای مسطح کردن سطوح دیوار

رنده ریز سیپورکس برای مسطح کردن سطوح دیوار

حتما تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که پس از این که بلوک چینی را به اتمام رساندید، ناصافی هایی روی سطح بلوک یا دیوار ایجاد شده است. آیا می توان این مورد را رفع کرد؟ راه حل چیست؟ پس از این که مرحله دیوارچینی با استفاده از بلوک سبک را انجام دادید، در انتهای کار برای رفع ناصافی های بلوک و یکسان نمودن سطح آن می توانید از رنده ریز سیپورکس برای مسطح کردن سطوح دیوار استفاده کنید تا ملات به خوبی روی بلوک بچسبد تا در پایان کار دیواری یکدست و صاف خواهید داشت.
روش کار با استفاده از رنده ریز اروپایی سیپورکس به این صورت است که پس از چیدن دیوار با بلوک سیپورکس یا هبلکس مانند ویدیوی فوق، رنده را به صورت دورانی روی سطح دیوار می کشید تا اضافات بلوک گرفته شود و همه بخش های دیوار یکدست شود.
این رنده با داشتن تیغه های تیزی که روی آن تعبیه شده قادر است به طور کامل سطح دیوار یا بلوک aac را مسطح و یکنواخت کند و به علت دسته پلاستیکی استاندارد، کار به راحتی انجام می شود.
به دلیل این که طراحی این محصول ارگونومیک و کاملا استاندارد انجام شده حین کار با آن فشاری به دست وارد نمی شود و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.این محصول از کیفیت و عمر بالایی برخوردار است.
علاوه بر این محصول با انتخاب رنده سیپورکس از بخش دسته بندی محصولات می توانید شاهد 3 مدل از رنده های بلوک باشید که هر یک کاربرد خاصی دارد. بخوانید: انواع رنده بلوک سبک

مزایای رنده بلوک سبک ساختمانی

  • مسطح نمودن سطح دیوار
  • سهولت استفاده
  • طول عمر بالا
  • طراحی ارگونومیک و استاندارد

ما را در اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.