گونیای سیپورکس

 

یکی از ابزارهای کاربردی در صنعت ساختمان سازی، استفاده از گونیا بلوک است. خیلی از اوقات در دیوارچینی نیاز است که بلوک ساختمانی را به طور صاف و دقیق در سایز خاصی استفاده کنیم و سایز استاندارد بلوک به کارمان نمی آید؛ به همین منظور از گونیای سیپورکس به عنوان ابزاری برای یکدست بریدن بلوک سبک (بلوک aac) استفاده می شود. جنس این محصول از فلز ساخته شده و از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است.

هنگام استفاده از گونیا برش بلوک با سرعت و دقت بیشتری انجام خواهد گرفت و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید. روش استفاده از گونیا بدین صورت است که حین کار برش بلوک با اره دستی، باید گونیا را روی بلوک قرار داده و پس از قرارگیری صحیح روی آن، به کمک اره دستی برش را انجام دهید.

همچنین از مزایای دیگر این محصول این است که موجب کاهش پرتی بلوک می شود. در برش بلوک ها با استفاده از اره دستی احتمال این که بلوک به طور نامساوی و کج بریده شود، وجود دارد. به همین دلیل خرید گونیای برش بلوک سیپورکس پیشنهاد مناسبی برای راحتی کار شما خواهد بود.

چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری در رابطه با این محصول داشتید با 02188780480 در تماس باشید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.