مقایسه وال هنگ گبریت با سایر وال هنگ ها

وال هنگ یا فلاش تانک که با نام توالت فرهنگی دیواری هم شناخته می شود، امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و در سرویس بهداشتی علاوه بر زیبایی در مصرف آب نیز صرفه جویی می کند. در ویدیو بالا به مقایسه وال هنگ گبریت با سایر وال هنگ ها پرداخته شده است.

فلاش تانک در 2 مدل توکار و روکار ساخته شده که مدلی که شرکت سازه سبک آرسام ارائه می دهد، مدل توکار است. به دلیل این که مخزن این محصول داخل دیوار قرار می گیرد، فضای کمی را اشغال می کند و در فضای سرویس بهداشتی و حمام هم صرفه جویی می شود. وال هنگ گبریت دارای 2 دکمه برای تنظیم حجم تخلیه آب است. دکمه اول حداکثر مقدار 2 لیتر آب را تخلیه می کند و دکمه دوم حداکثر تا 8 لیتر آب را تخلیه می کند. این حجم آب مقدار واقعی است و مانند برخی محصولات مقدار اسمی نیست.

در این ویدیو به مقایسه وال هنگ گبریت ساخت ایده آل استاندارد با یک وال هنگ متفرقه پرداخته شده است. می توانید به طور کامل میزان تخلیه آب را در این 2 فلاش تانک توکار با دو برند متفاوت مشاهده و مقایسه کنید.

بیشتر بدانید: نصب وال هنگ

چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، با انتخاب فلاش تانک توکار Geberit می توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. با انتخاب فلاش تانک توکار می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد انواع وال هنگ ها کسب کنید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ما را در کانال تلگرام (siporex.ir) و اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید.