اجرای تاسیسات بدون تخریب دیوار - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
اجرای تاسیسات بدون تخریب دیوار

اجرای تاسیسات بدون تخریب دیوار

اجرای تاسیسات بدون تخریب دیوار در بلوک های سبک هبلکس سیپورکس

در صنعت ساختمان سازی استفاده از مصالح مرغوب و مقاوم یکی از الزامات است که باید مورد توجه ناظران و مهندسان ساختمانی قرار گیرد و عواملی مانند هزینه نباید مانع از انتخاب مصالح باکیفیت شد؛ چراکه ممکن است در اثر عوامل مختلفی مانند زلزله و … خسارات سنگینی به بار آورد. بلوک سبک که به عنوان بهترین بلوک عایق ساختمانی شناخته شده است در برندهای مختلفی در بازار موجود است که هبلکس یا سیپورکس معروف ترین این برندها هستند. این بلوک ها دارای مزایای بی شماری هستند که مهمترین آن وزن سبک که منجربه کاهش بار مرده ساختمان می شود، عایق صوت و حریق، مقاومت بالا در برابر زلزله و رطوبت، ابعاد متنوع و کاهش هزینه ها است. علاوه بر این موارد، یکی از مزایای دیگری که در ویدیو نمایش داده شده، اجرای تاسیسات روی بلوک های سبک است که بدون تخریب دیوار انجام می شود.

بلوک سبک سیپورکس برخلاف سایر بلوک ها این قابلیت را دارد که با انجام شیار و سوراخ کردن آن هیچ گونه ترک، شکستگی و خرد شدن ایجاد نشود. فقط آن ناحیه ای که اقدام به سوراخ کردن برای تاسیسات مانند ایجاد پریز و… دارد، سوراخ می شود.
بلوک سیپورکس مقاومت بالایی دارد و ایجاد هر گونه ضربه ای در آن، بلوک را خرد نمی کند. اما در بلوک های سنتی مانند بلوک سیمانی به این صورت نیست و از مقاومت کمتری نسبت به این بلوک ها برخوردار است و امکان خرد شدن آن زیاد می باشد که این مورد خیلی حائز اهمیت است.

جهت خرید بلوک aac می توانید ابعاد موردنیاز خود را انتخاب کنید و یا با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در خرید بهترین تصمیم گیری را اتخاذ کنید. با انتخاب دسته بلوک سیپورکس می توانید تمامی ابعاد این بلوک را مشاهده کنید.

ما را در اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید تا از آحرین اخبار ساختمانی مطلع شوید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.