رنده سیپورکس برای صاف کردن سطح دیوار - شرکت سازه سبک آرسام
ورود و ثبت نام 0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

mini cart
رنده سیپورکس برای صاف کردن سطح دیوار

رنده سیپورکس برای صاف کردن سطح دیوار

رنده سیپورکس برای صاف کردن سطح دیوار

در مرحله دیوارچینی حتما دقت کرده اید که بعد از این که یک ردیف از بلوک ها را چیدید، سطح کار ناصاف است. برای این که بلوک ها را به طور منظم و یکسان روی هم قرار دهید، نیاز است که سطح کار را صاف و یکدست کنید. در این خصوص می توانید از رنده سیپورکس برای صاف کردن سطح دیوار ساخته شده از بلوک سبک هبلکس سیپورکس استفاده کنید. برای این منظور همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، بعد از هر ردیف با استفاده از رنده اروپایی بلوک سیپورکس روی سطح بلوک ها را هموار کنید.

این رنده بلوک سبک دارای 10 تیغه فولادی دندانه دار است که قادر است هر نوع بلوک سبک اتوکلاوشده ای (بلوک aac) را مسطح نماید. کافی است پس از تکمیل یک ردیف از بلوک ها این رنده را روی سطح بلوک و دیوار به آرامی بکشید. این رنده چوبی دارای تیغه هایی است که می تواند سطح بلوک ها را صاف و یکنواخت کند و اضافات آن گرفته شود تا ملات (چسب بلوک سیپورکس) روی آن به خوبی به بلوک ها بچسبد.
با انتخاب رنده سیپورکس می توانید انواع رنده ساختمان برای مسطح نمودن سطح دیوار را مشاهده کنید و در صورت لزوم به خرید هر یک اقدام نمایید. شرکت سازه سبک آرسام دارای 3 مدل رنده بلوک با طراحی ارگونومیک و استاندارد برای مسطح کردن انواع بلوک سبک می باشد که هر یک دارای ویزگی های منحصربه فردی است و عملکرد آسان و عمر بالایی دارد. چنانچه برای خرید نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما به شماره 02188780480 در تماس باشید.

 ما را در اینستاگرام (siporex.ir) دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار ساختمانی مطلع شوید.

امتیاز شما باعث بهبود کیفیت محتوا میشود
مشاوره رایگان

پیش از اقدام به خرید بلوک سبک AAC و چسب بلوک هبلکس می توانید از کارشناسان فنی ما در این حوزه راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به خرید بلوک سبک هبلکس کنید.

              02188780480 داخلی 104

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مطالب مورد نظر را دانلود کنید

@ کلیه امتیاز سایت متعلق به سازه سبک آرسام میباشد.